Xmedia er en komplett leverandør av grafiske tjenester. Vi kan bistå din bedrift med alt fra profilering, trykksak, storformat, design og tekst til webdesign, nettportal og digital markedsføring.

I tillegg er vi en del av Norservice-gruppen, som gjør en solid jobb for det norske arbeidsmarkedet.

Det at vi kan levere alt innen visuell kommunikasjon gir deg som kunde effektiv service, kvalitetssikring og kostnadseffektiv produksjon. Trenger du også kreative hoder så har vi vår egen designavdeling med grafiske designere, AD og webutviklere

xmedia_feature

Det hele starter med vårt dyktige salgsteam

Trine

Salg- og administrasjon

Trine Ørndahl

trine@xmedia.no
73 88 08 69

Oystein

Senior Markedskonsulent

Øystein Mogård

oystein@xmedia.no
918 48 140

Terje

Markedskonsulent

Terje Olsen

terje@xmedia.no
924 84 455

Paul

Markedskonsulent

Paul Bardal

paul@xmedia.no
915 99 756

Hanne

Salgs- og markedssjef

Hanne Mathisen

hanne@xmedia.no
908 90 720

Torgeir

Daglig leder

Torgeir Øystrøm

torgeir@xmedia.no
900 10 501



... før det går videre til den kreative gjengen

Sigbjorn

Avdelingsleder

Sigbjørn Vidhammer

sigbjorn@xmedia.no
47 92 35 09

Anne

Kreativ leder

Anne Lindgjerdet

anne@xmedia.no
934 04 228

Vegard

Grafisk designer

Vegard Vestmo

vegard@xmedia.no
452 70 144

Lisa

Grafisk designer

Lisa Sigurdson

lisa@xmedia.no
930 02 364

Jorgen

Grafisk / Webdesigner

Jørgen Strand Skalmerås

jorgen@xmedia.no
928 70 659

BW_2

Web- og systemutvikler

Bjørn Tore Boquist

bt@xmedia.no
908 70 312

Altjon

Produktleder Webløsninger

Altjon Kodra

altjon@xmedia.no
479 23 508



Deretter sendes jobben til vår produksjonsavdeling

Sanimir

Avdelingsleder print

Sanimir Handanagic

sanimir@xmedia.no
928 77 315

Wenche

Produksjon storformat

Wenche Ørsnes

wenche@xmedia.no
458 61 545

Svein

Produksjon storformat

Svein Junior Floer

svein@xmedia.no
995 86 329

Sanda

Produksjon storformat

Sanda Handanagic

sanda@xmedia.no
915 59 359

Bernt

Produksjonsleder digitalprint

Bernt Petter Brandslet

bp@xmedia.no
928 78 169

Mona

Produksjon småformat

Mona Therese Wahl

mona@xmedia.no
906 24 327

Joar

Produksjon småformat

Joar Albertsson Sanderud

joar@xmedia.no

 
Magnar

Tegningskopiering

Magnar Folgerø

magnar@xmedia.no
928 78 307

Tove

Produksjonsmedarbeider

Tove Wiik Johansen

tove@xmedia.no
73 51 08 00

Ketil

Display

Ketil Nygjelten

ketil@xmedia.no
911 80 321

Adrian

Transport

Adrian Johansson

adrian@xmedia.no
459 74 138



... som også befinner seg på melhus, avdeling profil

Paal

Avdelingsleder

Pål Ekren

paal@xmedia.no
72 87 70 92

Inger

Markedskonsulent

Inger Berit Fors

inger@xmedia.no
72 87 70 93

Livmerete

Regnskap- og kontor

Liv Merete Ler

lm@xmedia.no
 

Ingrid

Film/førtrykk

Ingrid Bodsberg

ingrid@xmedia.no
 

Annmagritt

Trykker

Ann Magritt Aamo

am@xmedia.no
 

Kirsti

Trykker

Kirsti Ekren

kirsti@xmedia.no
 

Balto

Prosjektleder profil

Jan Erik Balto

je@xmedia.no
488 93 648

Rita

Søm/produksjonsmedarbeider

Rita Berg Hammer

rita@xmedia.no
 

Annelene

Brodering

Anne Lene Nordang

al@xmedia.no
 

Randi

Trykker

Randi Krokstad

randi@xmedia.no

Morten

Produksjonsleder

Morten Kvernberg

morten@xmedia.no