Det skal være enkelt å være kunde hos oss.

Xmedia produserer og leverer både digitalt og print og velger den løsningen som er den beste for kunden. Alle våre rådgivere har erfaring fra grafisk design, trykk og reklamebyrå. Vi leverer tjenester innen rådgivning og idé, prosjektledelse, grafisk design og webdesign. Xmedia kan i tillegg skilte med egen produksjon og leverer alt av markedsmateriell fra storformat, småformat, print, silketrykk, brodering, butikk- og messeutstyr. Våre produksjonsmedarbeidere har høy kompetanse og lang fartstid i bransjen.

Vi er tidligere kjent som Orega, NetPrint Trondheim, Abra Idè, Display, Atelier Ekrenog T-shirt. I Juli 2016 ble vi samlet under et AS og skiftet navn til Xmedia. Med vår kompetanse samlet i Xmedia KommunikasjonsPark drar vi nytte av hverandres styrker og leverer alt fra ide til ferdig produkt.

Dette sikrer kundene våre en effektiv service, kvalitetssikring og kostnadseffektiv produksjon.

Salg og marked

Hanne

Kreativ leder

hanne@xmedia.no
908 90 720

Lene Therese

Prosjektleder

lene@xmedia.no
934 62 683

Terje

Markedskonsulent

terje@xmedia.no
924 84 455

Torgeir

Daglig leder

torgeir@xmedia.no
900 10 501

Design og web

Jon

Art Director

jon@xmedia.no
958 65 806

Sigbjørn

Avdelingsleder Web

sigbjorn@xmedia.no
47 92 35 09

Lisa

Grafisk designer

lisa@xmedia.no
986 60 290

Bjørn Tore

Web- og systemutvikler

bt@xmedia.no
908 70 312

Print og produksjon

Bernt Petter

Produksjonsleder småformat

bp@xmedia.no
959 61 254

Mona

Produksjon labels

mona@xmedia.no
906 24 327

Svein

Produksjon storformat

svein@xmedia.no
995 86 329

Tove

Produksjonsleder labels

tove@xmedia.no
73 51 08 00