Det komplette byrået. Med kreative designere og utviklere, profesjonelle selgere og egne produksjonsmedarbeidere. Med egen produksjonshall er du sikret rask levering til riktig pris.
Xmedia — eller crossmedia — print og digitalt.
Salg og marked »

Hanne

Salgs- og markedssjef

hanne@xmedia.no
908 90 720

Trine

Salg- og administrasjon

trine@xmedia.no
73 88 08 69

Øystein

Senior Markedskonsulent

oystein@xmedia.no
918 48 140

Paul

Markedskonsulent

paul@xmedia.no
915 99 756

Terje

Markedskonsulent

terje@xmedia.no
924 84 455

Pål

Avdelingsleder Profil

paal@xmedia.no
72 87 70 92

Liv Merete

Regnskap- og kontor

lm@xmedia.no

Inger Berit

Markedskonsulent

inger@xmedia.no
72 87 70 93

Torgeir

Daglig leder

torgeir@xmedia.no
900 10 501
Web og grafisk »

Sigbjørn

Avdelingsleder design

sigbjorn@xmedia.no
47 92 35 09

Jørgen

Grafisk og web

jorgen@xmedia.no
928 70 659

Altjon

Produktleder Webløsninger

altjon@xmedia.no
479 23 508

Jan Erik

Prosjektleder Tshirt.no

je@xmedia.no
488 93 648

Anne

Kreativ leder

anne@xmedia.no
934 04 228

Lisa

Grafisk designer

lisa@xmedia.no
930 02 364

Bjørn Tore

Web- og systemutvikler

bt@xmedia.no
908 70 312

Vegard

Grafisk designer

vegard@xmedia.no
452 70 144
Print og produksjon »

Bernt Petter

Produksjonsleder småformat

bp@xmedia.no
928 78 169

Sanimir

Avdelingsleder print

sanimir@xmedia.no
928 77 315

Magnar

Tegningskopiering

magnar@xmedia.no
928 78 307

Kirsti

Trykker

kirsti@xmedia.no

Ketil

Lager og logistikk

ketil@xmedia.no
911 80 321

Joar

Produksjon småformat

joar@xmedia.no

Ingrid

Film/førtrykk

ingrid@xmedia.no

Ann Magritt

Trykker

am@xmedia.no

Anne Lene

Brodering

al@xmedia.no

Adrian

Sjåfør/logistikk

adrian@xmedia.no
459 74 138

Sanda

Produksjon storformat

sanda@xmedia.no
915 59 359

Rita

Søm/produksjonsmedarbeider

rita@xmedia.no

Randi

Trykker

randi@xmedia.no

Morten

Produksjonsleder Profil

morten@xmedia.no

Mona

Produksjon labels

mona@xmedia.no
906 24 327

Svein

Produksjon storformat

svein@xmedia.no
995 86 329

Wenche

Produksjon storformat

wenche@xmedia.no
458 61 545

Tove

Produksjonsleder labels

tove@xmedia.no
73 51 08 00