Det skal være enkelt å være kunde hos oss.

Xmedia produserer og leverer både digitalt og print og velger den løsningen som er den beste for kunden. Alle våre rådgivere har erfaring fra grafisk design, trykk og reklamebyrå. Vi leverer tjenester innen rådgivning og idé, prosjektledelse, grafisk design og webdesign. Xmedia kan i tillegg skilte med egen produksjon og leverer alt av markedsmateriell fra storformat, småformat, print, silketrykk, brodering, butikk- og messeutstyr. Våre produksjonsmedarbeidere har høy kompetanse og lang fartstid i bransjen.

Vi er tidligere kjent som Orega, NetPrint Trondheim, Abra Idè, Display, Atelier Ekrenog T-shirt. I Juli 2016 ble vi samlet under et AS og skiftet navn til Xmedia. Med vår kompetanse samlet i Xmedia KommunikasjonsPark drar vi nytte av hverandres styrker og leverer alt fra ide til ferdig produkt.

Dette sikrer kundene våre en effektiv service, kvalitetssikring og kostnadseffektiv produksjon.

Salg og marked

Hanne

Salgs- og markedssjef

hanne@xmedia.no
908 90 720

Trine

Prosjektleder

trine@xmedia.no
480 44 080

Paul

Markedskonsulent

paul@xmedia.no
915 99 756

Terje

Markedskonsulent

terje@xmedia.no
924 84 455

Pål

Avdelingsleder Profil/Controller

paal@xmedia.no
72 87 70 92

Liv Merete

Regnskap- og kontor

lm@xmedia.no

Inger Berit

Markedskonsulent

inger@xmedia.no
72 87 70 93

Torgeir

Daglig leder

torgeir@xmedia.no
900 10 501

Erlend Ødegård

Markedskonsulent

erlend@xmedia.no
 

Adrian

Prosjektleder

adrian@xmedia.no
459 74 138

Design og web

Sigbjørn

Avdelingsleder design

sigbjorn@xmedia.no
47 92 35 09

Jørgen

Grafisk og web

jorgen@xmedia.no
928 70 659

Altjon

Produktleder Webløsninger

altjon@xmedia.no
479 23 508

Jan Erik

Prosjektleder Tshirt.no

je@xmedia.no
488 93 648

Lisa

Grafisk designer

lisa@xmedia.no
930 02 364

Bjørn Tore

Web- og systemutvikler

bt@xmedia.no
908 70 312

Vegard

Grafisk designer

vegard@xmedia.no
452 70 144

Print og produksjon

Bernt Petter

Produksjonsleder småformat

bp@xmedia.no
928 78 169

Sanimir

Avdelingsleder print

sanimir@xmedia.no
928 77 315

Kirsti

Trykker

kirsti@xmedia.no

Ingrid

Film/førtrykk

ingrid@xmedia.no

Ann Magritt

Trykker

am@xmedia.no

Anne Lene

Brodering

al@xmedia.no

Sanda

Produksjon storformat

sanda@xmedia.no
915 59 359

Rita

Søm/produksjonsmedarbeider

rita@xmedia.no

Randi

Trykker

randi@xmedia.no

Morten

Produksjonsleder Profil

morten@xmedia.no

Mona

Produksjon labels

mona@xmedia.no
906 24 327

Svein

Produksjon storformat

svein@xmedia.no
995 86 329

Tove

Produksjonsleder labels

tove@xmedia.no
73 51 08 00